Bizi Takip Edin

444 3 993

Doyum Su Eyof 2017 Resmi İçecek Sponsoru

2011 Üniversiteler Arası Kış Oyunları'ndan sonra, Şubat ayında Erzurum'da düzenlenecek olan Avrupa Gençler Olimpik Kış Oyunları EYOF 2017' ninde resmi içecek sponsoru olan Doyum Su tekrar dünya vitrinine çıkmaya hazırlanıyor. Büyük organizasyonlarda tercih edilen markalardan biri olan ve daha önce bir çok etkinlikte doyulmaz tadıyla içilen Doyum Su Avrupa Gençler Olimpik Kış Oyunları EYOF 2017'de hizmet verecek. Türkiye'nin önde gelen doğal kaynak suyu markası Doyum Su modern, hijyenik ve kalite standartlarına uygun tesisler kurarak üretim ağını hızla genişleterek en çok tercih edilen su firmaları arasında ilk sıralara yerleşti. Anadolu'nun Zirvesi olan Erzurum'un karlı dağlarında çıkan ve Erzurum şehrinin öz sermayesi Doyum Su bir dünya markası oldu.

     Doyum Su Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kumbasar, "Türkiye'nin en kaliteli suyunu vatandaşların hizmetine sunuyoruz.Kumbasar; Sağlık Bakanlığı'nın izni ile kurulan tesisimizde, saf, temiz, içilebilir doğal kaynak suyunun taşıması gereken bütün özelliklere en üst seviyede sahibiz. 2011 Üniversiteler Arası Kış Oyunları'nda doğal kaynak suyumuzla şehrimizi en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadık. 2017 yılında yine şehrimizde gerçekleştirilecek olan Avrupa Gençler Olimpik Kış Oyunları EYOF'ta yine şehrimiz adına tüm dünyadan gelecek yarışmacılara, seyircilere Doyum Su' yun lezzetini tattırarak şehrimiz adına en iyi hizmeti vereceğiz." dedi.

     Mustafa Kumbasar ''Amacımız tüm dünyaya Doyum Su' yun lezzetini tattırmak. Doyum Doğal Kaynak Suyu'nu Dünya'da vazgeçilmez bir marka haline getirmek" diye konuştu.